#1 2014-05-19 13:45:35

bonczalke

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-19
Posty: 27
Punktów :   
Imię: Jaxon
Nazwisko: Kingston
Wiek: 24 lat
Wzrost: 178 centymetrów
Waga: 78 kilogramów
Pochodzenie: USA, Nigeria
Tatuaże: Brak
Pojazd: Rower Górski
Znaki Szczególne: Brak

FAQ

P - pytanie
O - odpowiedź

P-Jak mam w to grać? Skąd ściągnąć?
O-Nic nie musisz ściągać, grasz pisząc posty. SL-RP jest grą PBF - Play By Forum.(Gra przez forum)

P-Co to karta postaci?
O-Karta postaci to wątek w specjalnym dziale, w którym możesz opisać wygląd swojej postaci, jej charakter oraz historie.

!!UWAGA Kartę Postaci należy ukryć za pomocą HIDE!!

P-Czym jest "HIDE"?
O-Hide jest to ukrywanie wiadomości przed userami.

P-Jak się robi kartę postaci?
O-Piszesz temat w odpowiednim dziale.

P-Co mam zrobić, jak mam już kartę postaci?
O-Grać, zdobywać rangi, a przede wszystkim cieszyć się grą i atmosferą forum, rozmawiać z innymi użytkownikami.

P-Jestem biedny! Skąd wziąć $?
O-Szukasz roboty w jednym z wątków, piszesz post fabularny i wpływa trochę gotówki na twoje konto bankowe. Jest tu także system zasiłków jeśli nie pracujesz.

P-Jak wykonywać zadania?
O-Robota jest czarna i legalna, gdy pracujesz w czarnej mogą cię złapać i otrzymujesz dzienny zasiłek. Przy robocie legalnej nie dostajesz zasiłku i otrzymujesz wynagrodzenie w banku.

P-Ile otrzymuje zasiłku?
O-Dzienny zasiłek wynosi 100 dolarów, musisz się o niego upomnieć a zostanie wykonana mała wpłata na twoje konto bankowe jeśli je masz.

P- Jak kupować w sklepiku?
O- Piszesz post w tym wątku. Oczywiście aby coś kupić musisz mieć na to dolary. Aby post był poprawny wypisz przedmioty które chcesz kupić, cenę każdego z nich i ogólną sumę do zapłacenia. Sklep jest sprawdzany przez MG, to oni wpisują wam przedmioty i odbierają pieniądze.

P-Jak walczyć?
O-Walka odbywa się przez pisanie postów.
Najpierw należy kogoś wyzwać na pojedynek (najlepiej na chatboxie), jeżeli się zgodzi - przystępujecie do walki treningowej, lub na wyzwaniach.
Aby wygrać wystarczy odrobina wyobraźni.

P-Co to SPAM?
O-Spam to bezsensowna wiadomość, lub rozmowa nie na temat. SPAM jest karany zwykle w postaci grzywny, bywa że odejmowane są także posty, nie tylko złoto.

P-Jak awansować na wyższą rangę?
O-Wystarczy spędzić nad grą trochę czasu i efekt murowany.

P-Jak dostać się do organu przestępczego?
O-Wystarczy zapisać się w odpowiednim temacie a następnie zapytać się opiekuna kiedy gracie.

P-Jak dostać się do "przygody"?
O-Przygoda jest dla wybranych graczy.
Chodzi głównie o aktywność na forum, najaktywniejsi się dostaną.

P-Czy mogę zmienić nick?
O-Oczywiście, po śmierci postaci tworzysz osobne konto. ( Jeśli twoja postać nadal żyje zwracasz się do administratora z prośbą o zmianę nicku. )

P-Nie zgadzam się!
O-Masz prawo zgłosić skargę, lub swoje zdanie na jakiś temat.

P-Czy mogę wymieniać się przedmiotami i je sprzedawać?
O-Tak, ale wyłącznie w dziale "Handel"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorn.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.serenitynt.pun.pl www.titanium.pun.pl www.poradydogier.pun.pl